Католики зустріли Великдень, православні готуються
Загрузка плеера...

Римо-католики першого квітня зустріли Великдень. Центром цього одного з головних свят усього християнського світу західного обряду є Ватикан.

Опівдні на площі Святого Петра Папа Франциск очолив урочисту пасхальну Месу в присутності тисяч вірян та паломників з усього світу.

Під час Божественної Літургії Євангеліє озвучували латинською та грецькою мовами.

Папа також помолився про плоди мудрості для всіх політиків світу, щоб вони поважали людську гідність, служили загальному благу, забезпечуючи розвиток і безпеку своїм громадянам.

Цьогоріч у великодньому посланні "Місту та світові" Папа Франциск помолився і за мир в Україні. У своєму зверненні він також згадав про інші гарячі точки планети, які потребують миру – зокрема, це Сирія, Ізраїль, Ємен, Судан, Корейський півострів, Венесуела.

В Україні християни західного обряду також відсвяткували Великдень. У багатьох церквах проходили святкові богослужіння, тисячі вірян освячували великодні кошики.

Водночас християни східного обряду в цей день освячували вербу і підготувалися до Страсного тижня. Цьогоріч Великдень у православних та греко-католиків припадає на 8 квітня.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram