Поліція знов припрошує здати зброю
Загрузка плеера...

Місячники добровільної здачі зброї стають в Україні регулярними подіями. Як і минулого року, у квітні Головне управління Національної поліції у Київській області запрошує усіх власників незареєстрованого "вогнестрілу", вибухівки та набоїв прийти та здати свій арсенал правоохоронцям. Копи обіцяють, що за це громадяни будуть позбавлені карної відповідальності за статтею 263 Кримінального кодексу, яка передбачає до 7 років позбавлення волі.   

Поліціянти наголошують: позбуватися зброї не обов'язково. Якщо житель Київщини принесе до відділку "ствол", який не пройшов процедуру реєстрації, проте й не значиться як викрадений, втрачений чи використаний при вчиненні злочину, то його можна буде офіційно оформити без жодних перепон.

Правоохоронці попереджають, що володіння зброєю без дозвільних документів – це не лише порушення закону, але й ризик нещасного випадку. Тож громадян закликають потурбуватися про безпеку себе та своїх рідних. На жаль, такі аргументи переконують далеко не всіх. Результати попередніх місячників відверто не вражають, а кількість випадків вилучення нелегальних арсеналів в українців щорік зростає.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram