"Динамо" вирішило "маріупольське питання"

Не такий страшний Маріуполь, як його малюють. У цьому на власному досвіді переконалися гравці київського "Динамо", які після тривалих пручань та судових розбірок нарешті завітали до приазовського міста. Приїзд "біло-синіх" не зміг пропустити навіть глава держави Петро Порошенко, який особисто завітав на матч 25-ого туру Прем'єр-ліги.

У першому таймі стало зрозуміло, що "динамівцям" все ж було чого боятися, але не поза футбольним полем, а на ньому. Віце-чемпіони за 45 хвилин не змогли створити серйозної загрози біля воріт Рустама Худжамова, натомість пропустили після грубої помилки свого голкіпера Дениса Бойка. М'яч забив Андрій Тотовицький.

Після перерви Миколу Морозюка замінив його тезко Микола Шапаренко, для якого зустріч мала надпринциповий характер, адже він є вихованцем школи "Маріуполя". Саме 40-ий номер киян зумів переламати хід зустрічі. Спочатку півзахисник відзначився асистом на Бесєдіна. А потім забив один з кращих голів сезону, увігнавши снаряд злету точнісінько у дальню дев'ятку.

"Динамо" святкувало і втретє завдяки  зусиллям Віктора Циганкова. Проте господарі не дали вбити інтригу, відквитавши один м'яч. Дубль до свого активу записав Тотовицький. А от на більше приазовців все ж не вистачило. 3:2 – бойова перемога столичного клубу.

Сподівання вболівальники киян покладали не лише на своїх кумирів, але й на луганську "Зорю", яка мала шанс відібрати очки у "Шахтаря". Проте дуель Донбасу на арені "Славутич" у Запоріжжі була односторонньою. "Гірники" переважали в усіх компонентах гри і спокійно виграли з перевагою у три м'ячі. Автором останнього голу став дебютант команди Кайоде, який вийшов на заміну буквально за хвилину до взяття воріт. Таким чином, донеччани зберегли шестиочковий відрив від "Динамо" за сім турів до закінчення чемпіонату.

Джерело: відео – FC Shakhtar Donetsk, ФК "Динамо Київ"