Ізнер виграв найбільший титул у кар'єрі
Загрузка плеера...

Навряд чи хтось перед початком змагань розраховував бачити у фіналі тенісного турніру серії "Мастерс" у Маямі Сашу Звєрєва й Джона Ізнера. Проте визнані фаворити – Роджер Федерер, Хуан Мартін дель Потро, Новак Джокович, Марін Чіліч та Грігор Дімітров – спіткнулися на попередніх стадіях. Тож долю тисячі рейтингових очок вирішували саме німець та американець.    

У першому сеті гравці не брали гейми на подачі суперника, відклавши визначення переможця до тай-брейку. У тенісній лотереї удача була на боці Звєрєва. Втім, локальний успіх його розслабив. За рахунку 4:4 Саші не вистачило концентрації, через що Ізнер зробив перший брейк і отримав чудову нагоду перевести поєдинок у вирішальну партію. Німець пручався, видав кілька божевільних розіграшів, проте це не допомогло – представник США відновив паритет.

Третій сет став копією попереднього. Тільки цього разу останній гейм Ізнер провів вкрай переконливо, завершивши зустріч ефектним ейсом. 6:7 та двічі по 6:4 – американець здобув найбільшу перемогу у своїй професійній кар'єрі та піднявся на 9-у сходинку світового рейтингу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram