Декларації для активістів: НАЗК також проти
Загрузка плеера...

1 квітня завершився термін подачі електронних декларацій членами громадських організацій. Накладений на активістів обов'язок звітувати про свої доходи став однією з важливих тем у діалозі України з іншими державами. Усі стратегічні партнери вважають, що влада тисне на тих, хто викриває корупцію, е-декларування для активістів вимагають скасувати.

Цю позицію підтримало одне з антикорупційних відомств України – Національне агентство з питань запобігання корупції. НАЗК стало на бік активістів, а новообраний голова Нацагентства Олександр Мангул заявив про повну підтримку громадських організацій.

Окрім слабкості до громадської активності в НАЗК можуть керуватись і іншими міркуваннями. Так, зараз у реєстрі НАЗК майже три мільйони декларацій. Тим часом перевірено усього лише близько 200 документів. Тож Національне агентство і без активістів перевантажене роботою. Втім, новообраний керівник структури заявляв, що найближчим часом його підлеглі таки проведуть повну перевірку усіх декларацій, поданих минулого року топ-чиновниками.

Джерело; відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram