VK, OK і "Яндекс.Пробки" повертаються
Загрузка плеера...
  • Источник: фото - pixabay.com

В Україні з 1 квітня будуть розблоковані популярні російські соціальні мережі та деякі сайти, зокрема йдеться про ВКонаткте, Одноклассники та "Яндекс.Пробки". Про це телеканалу NewsNetwork повідомило джерело у Міністерстві інформаційної політики.

Таке рішення пов'язане з кількома факторами. З одного боку, останні соціологічні дослідження підтверджують, що українці попри заборону й надалі продовжують активно користуватися соцмережами ВК та ОК. Так, соцопитування КМІС засвідчило, що ці сайти як джерело інформації активно використовують 11,3% та 7,2% опитаних відповідно. Тож очевидним є факт, що заборона сьогодні не діє.

З іншого боку, при Міністерстві інформполітики вже сформована та навчена команда фахівців, які займатимуться пропагандою на вказаних платформах. Передбачається, що ці кіберпропагандисти працюватимуть передовсім із людьми з тимчасово непідконтрольних територій Донбасу, оскільки повна імплементація Мінських угод має пришвидшити реінтеграцію нині неконтрольованих районів.

Крім того, Міністерство інформаційної політики зараз фактично пішло шляхом "Роскомнадзору" і планує блокування не лише сайтів, а й окремих сторінок, якщо на ресурсі буде розміщуватися інформація, що не подобається чинній владі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram