НАБУшники розорюють Міноборони
Загрузка плеера...

Детективи Національного антикорупційного бюро України розорюють Міністерство оборони. Таку заяву зробив головний фігурант справи про розкрадання в оборонному відомстві, заступник міністра Ігор Павловський.

Військовослужбовець прокоментував скандальну справу щодо розтрати під час закупівлі дизельного палива у компанії "Трейд Коммодіті". Підозрюваний у корупції заступник міністра спростовує усі звинувачення правоохоронців. Павловський стверджує, що Міноборони втратило гроші не через сумнівну угоду, а через розслідування НАБУ. Детективи антикорупційного бюро зірвали домовленість з постачальником палива, і військовим довелось проводити нові торги. Через це, за словами посадовця, відомство втратило 362 млн грн. Тим часом збитки, яких міністерство могло зазнати внаслідок оборудок із закупівлями, становлять 150 мільйонів.

Павловський зазначив, що, попри підозри правоохоронців, міністерство купляло паливо у "Трейд Коммодіті" дешевше, ніж це роблять в НАБУ.

Підозрюваний у корупції високопосадовець здивував журналістів, заявивши, що з нетерпінням чекає на створення антикорупційного суду. Служителі Феміди, вважає Павловський, його виправдають.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram