Терміновий спецвипуск новин NewsNetwork
Загрузка плеера...

Привіт, з вами Андрій, і в ефірі спеціальний випуск новин NewsNetwork. Поїхали!

Радикальна партія Олега Ляшка вже тривалий час агітує своїх колег з парламенту голосувати за закон "Купуй українське, плати українцям" і навіть запросила для цього одного відомого пенсіонера.

От тільки рекламна кампанія якось не склалася. Тоді "радикали" вирішили, що усе треба показувати на власному прикладі. Тож ми покажемо, як відтепер виглядає кортеж Олега Ляшка.

* * *

Тут не так давно губернатор Закарпаття Геннадій Геннадійович Москаль щиро висловив своє ставлення до в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Дехто поспішив звинуватити чиновника у неповазі до жінок. Проте вони забули, що дядя Гєна – ще той поліглот.

Ми зв’язалися з провідними лінгвістами країни і вони підтвердили, що те саме слово насправді належить до рідкісного діалекту угорської мови. І значить воно ніщо інше, як "дуже я її люблю".

Чудово, що голова ОДА не соромиться своїх почуттів. Чи не так?

* * *

Це відео бачила, без сумніву, уся країна. Про "бабах" Надя знає, як ніхто інший. Виявляється, ще до служби у Збройних силах України вона вивчала в інженерному контрольоване знесення будівель. Дуже тонка робота.

У випадку з Верховною Радою головне, щоб Савченко не тренувалася на найбільш схожій київській споруді – Національному циркові. Бо там артистів і клоунів шкода, а от у парламенті – якось не особливо…

* * *

Україна нарешті позбулася найбільш провального очільника Національного банку в її історії – Валерії Гонтаревої. Проте довго без роботи вона не сиділа. Наші джерела повідомляють, що пані Гонтарева невдовзі стане головою фінансового регулятора Зімбабве.

Причини для такого рішення дві. По-перше, зімбабвійці реально повірили Президенту Петрові Олексійовичу Порошенку, коли він казав, що вона найкращий банкір світу. Ну не поняли люди прікола.

По-друге, у Зімбабве з 2009 року взагалі немає власної валюти. А якщо немає валюти – то немає що і обвалювати!

Щоправда, є побоювання, що за таких умов Гонтаревій нова посада скоро набридне, і вона спробує втекти. Виглядатиме це приблизно так. 

* * *

І на останок новини спорту. Рівненський "Верес" виграв Лігу чемпіонів! Ну насправді це був турнір на звання улюбленої команди мера Львова Андрія Садового. Але назва Ліга чемпіонів звучить реально крутіше.

Фаворит змагань був відомий заздалегідь.

До речі, у фіналі рівняни здолали колишнього володаря титулу – львівські "Карпати".

Нагадаю, що це був спеціальний випуск новин до 1 квітня. Не дозволяйте робити із себе дурнів та шукайте правду на NewsNetwork. Всім па-па!

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram