Найбільші жартівники української політики
Загрузка плеера...
  • Источник: фото - pixabay.com

Кажуть, що в Україні не розвинена кіноіндустрія і взагалі відсутній шоу-бізнес. Культура занепадає, театри відходять на задній план та і з гумором не все добре!

Так, я теж з цим не згодна! Послухайте наших політиків, і навіть видатний комік Джим Керрі здасться вам аматором комедії! Депутати, міністри й урядовці кожного дня відточують своє почуття гумору, щоб вам було з чого посміятися. Зачасту їхні жарти не зовсім влучні, але слухати їх однозначно весело!

Отож напередодні 1 квітня ми підготували для вас підбірку топових жартівників української політики.

Вже місяць як десь у Європі, але продовжує веселити українців. Гарячий грузинський революціонер Міша пообіцяв всіх пересадити. Поясню: Генпрокуратура вирішила тимчасово призупинити слідство стосовно Саакашвілі. І, здавалося б, радій, Міхо, але ні! Міші треба екшен і боротьба: не важливо, за свої права чи проти них! Тому він вирішив вимагати продовження розслідування. І, так, до слова, сказав, що приїде і посадить Луценка, прокурорів, СБУшників і суддів… От тільки приїхати він не зможе! До речі, дивно, що він про президента не згадав, чи він натякає?..

Здавалося б після усіх викрутасів Міхо, навряд чи хтось зміг би його перевершити, однак знайшовся такий герой. Точніше героїня… А, якщо ще точніше, то вже не героїня.

Отож, тиждень із телеекранів та соціальних мереж не сходить пухкеньке обличчя Савченко, яка знову загриміла до тюрми та оголосила голодування. Сісти за грати замість дієти, скажемо, не найкраща ідея!

Жіночій гумор, як бачите, останнім часом процвітає! І тому підтвердження не тільки Савченко з її гранатами, але й українська руйнівниця міфів номер один – Уляна Супрун. Жарти в неї, правда, якісь специфічні (медичні, шо поробиш?). То країна потерпає від кору, а вона заявляє, що інфекції немає. Тепер, виявляється, манту можна мочити! Уявляєте! Стільки років люди отак приймали ванну, а виявляється її можна мочити! А що далі? Виявиться, що можна повітря у вену запустити і жити далі? Нє, ну якщо Уляна сказала, вона ж знає, про що говорить!

На цьому все, це були…

…Слухайте, ні, тут взагалі топ жарт – 4G наближається! Оце я розумію насмішили! Тепер Україна точно заживе по-новому. Це однозначно перемога! У мене тільки питання: а коли у нас 3G нормально запрацює?..

На цьому вже точно все! І пам’ятайте, якщо ви не можете боротися з дурістю політиків, то хоча б посмійтесь над нею. До зустрічі наступного тижня!

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram