Рада спробує "дати задню" щодо декларацій антикорупціонерів
Загрузка плеера...

Наступного тижня Верховна Рада розгляне скасування обов’язкового декларування для антикорупціонерів. Про це повідомив заступник голови фракції "БПП" Олексій Гончаренко у ефірі одного з загальноукраїнських телеканалів. До парламенту вже внесено відповідний законопроект. І, за словами народного депутата, розгляд цього питання може відбутися 3 квітня.

Нагадаємо, згідно змін до законодавства, члени антикорупційних громадських організацій мають подати декларації до першого квітня.

22 березня народні депутати не змогли включити до порядку денного жоден з поданих законопроектів щодо декларування доходів антикорупційними громадськими організаціями.

27 березня Президент підписав зміни до закону "Про протидію корупції", відповідно до яких представники антикорупційних громадських організацій мають подавати електронні декларації.

Це нововведення розкритикували усі стратегічні міжнародні партнери України. Зокрема, Євросоюз та Міжнародний валютний фонд. Згодом влада звернулася до парламенту із проханням скасувати цю вимогу.

Пояснювальну записку до закону, яким запроваджено цю норму, до цього часу не опубліковано. Згідно інформації на офіційному порталі Верховної Ради, документ знаходиться на опрацюванні у комітетах парламенту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram