ГПУ проти САП: Луценко хоче зняти Холодницького
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор Юрій Луценко попросив кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів розглянути питання щодо зняття з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Про це він написав на своїй сторінці у Faceebook.

Луценко зазначив, що разом з директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником направив у КДКП скарги про вчинення Холодницьким дисциплінарних проступків.

Крім того, Ситник звинуватив керівника САП у тому, що той нібито "зливав" інформацію про заплановані обшуки і тиснув на посадових осіб.

Водночас речник Генпрокуратури Андрій Лисенко заявляв, що 30 березня очільника САП викликали на допит, але він не з'явився. Проте сам Холодницький стверджує, що дізнався про необхідність йти на допит зі ЗМІ.

Нагадаємо, нещодавно у кабінеті Холодницького виявили пристрій для таємного прослуховування. ЗМІ повідомляли, що керівництво НАБУ та ГПУ шукає компромат на главу САП, щоб усунути його з посади. Проте Холодницький зазначав, що залишати посаду не збирається.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram