Ілон Маск відкликає 120 тисяч електрокарів
Загрузка плеера...

Компанія "Tesla" оприлюднила заяву про відкликання 123 тисяч електрокарів Model S. Причиною стала виявлена у автівок, що зійшли з конвеєра раніше 2016 року, проблема з гвинтами гідропідсилювача керма.

Виявилося, що деталі вразливі до корозії через постійний контакт із солями магнію та кальцію, які входять до складу протильодових реагентів. Через деякий час експлуатації в зимових умовах гвинти можуть почати руйнуватися. Загрози повної втрати управління водієм немає, проте для повороту доводиться докладати все більше і більше зусиль.

Жодних інцидентів, викликаних цим недоліком конструкції, зафіксовано не було, тож кампанія з відкликання носить профілактичний характер.

Для дітища Ілона Маска це вже друга неприємна новина за останні два місяці. У лютому компанія прозвітувала про квартальний збиток, який склав понад 600 мільйонів доларів.

Для "Тесли" це антирекордний показник за увесь час роботи. Засновник корпорації стверджує, що це пов'язано з труднощами при виробництві акумуляторів для нових машин Model 3. Втім, інвесторам це пояснення не подобається. Капіталізація за останні кілька тижнів зменшилася майже на 15 мільярдів доларів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram