Судили 2 роки: у Львові винуватця ДТП покарали
Загрузка плеера...

У 2016 році у центрі Львова сталася дорожньо-транспортна пригода, у результаті якої загинула 58-річна жителька міста. Проте лише 29 березня 2018-го суд визнав винним водія автомобіля, який збив жінку. Винуватця зобов'язали відшкодувати чоловікові й синові загиблої по 500 тисяч гривень.

Варто зауважити, що після аварії в управлінні надзвичайних ситуацій Львівської міської ради повідомляли, що водій втратив свідомість за кермом, виїхав на зустрічну смугу, після чого злетів на тротуар і наїхав на пішохода. Жінка померла на місці інциденту.

Впродовж судового процесу водій намагався довести свою невинуватість через втрату свідомості під часу руху. Чоловік стверджував, що такі випадки були частими у його житті, оскільки він займається спортом. Проте суд відкинув цю версію і додав, що відеозапис моменту ДТП підтверджує протилежне.

Служителі Феміди врахували усі свідчення підсудного, свідків та його захисту й ухвалили рішення про ув'язнення водія на 5 років, а також позбавлення права керувати транспортними засобами впродовж 3 років.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram