"Можу собі дозволити": Жебрівський пояснив Дубай
Загрузка плеера...

Викладені у мережі одним із блогерів фотографії Павла Жебрівського на розкішному курорті в Об'єднаних Арабських Еміратах очікувано виявилися справжніми. Очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації справді тиждень тому відпочивав у Дубаї. І він справді проживав у розкішному готелі One&Only Royal Mirage, вартість номеру в якому складає тисяча доларів на добу.

Усі ці факти губернатор підтвердив особисто. А замість виправдань озвучив одну-єдину фразу - "можу собі дозволити". І справді: якщо вірити заявам Жебрівського та його декларації, чиновник має щорічно 1,5 мільйона гривень дивідендів, мільйон гривень матеріальної допомоги від підприємства та 600 тисяч заробітної плати. До того ж, непогано заробляє і його дружина. Такий дохід дозволяє відпочивати, м'яко кажучи, не бідно.

Виникає тільки одне запитання: наскільки доречно з моральної точки зору голові регіону, де точиться війна і щодня від куль та снарядів вмирають люди, роз'їжджати п'ятизірковими готелями? Правильну відповідь можуть дати тільки жителі ввіреної панові Жебрівському області.        

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram