Харківський екстреміст проведе в СІЗО ще 2 місяці
Загрузка плеера...

У Київському районному суді Харкова відбулося засідання у справі Володимира Безуха, який наприкінці минулого року захопив заручників у відділенні "Укрпошти". Через неявку потерпілих єдиним, що встигли служителі Феміди, стало продовження запобіжного заходу для обвинуваченого.

У слідчому ізоляторі горе-екстреміст, якому до того ж інкримінують злочини, пов'язані з наркотиками, проведе ще як мінімум два місяці. Суд мотивував своє рішення тим, що у випадку домашнього арешту чи особистого зобов'язання підозрюваний міг би впливати на свідків чи здійснити спробу втекти від правосуддя.

Нагадаємо, що Безух став першою особою в історії незалежної України, яка здійснила захоплення заручників у громадській будівлі. На щастя, жоден із співробітників та відвідувачів відділення "Укрпошти" не постраждав, проте інцидент мав широкий резонанс. У суді мати зловмисника стверджувала, що її син є психічно неврівноваженим. Проте за результатами експертизи, чоловіка було визнано осудним. Безух визнав, що планував свій злочин заздалегідь і повністю усвідомлював його наслідки.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram