Можновладці "піднімають" мільйони на лотереях
Загрузка плеера...

За останні декілька років гра в лотерею та букмекерські ставки стали новим хобі наших можновладців. Улюбленцем фортуни, виявляється, є не тільки лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко. Чимало українських чиновників та народних депутатів вказали в своїх деклараціях у 2015-2018 роках виграші в лотереї. Загальна сума таких "перемог" склала майже 8 мільйонів гривень.

Стало відомо, що найбільшу суму від виграшу в лотерею задекларував народний депутат від "Самопомочі" Павло Кішкар. У своїй декларації за 2015 рік він вказав супервиграш у розмірі 1 мільйон 200 тисяч гривень. Але Кішкар все докладно пояснив, стверджуючи, що це не везіння, а звичайний математичний аналіз.

Ще однією щасливицею стала начальниця відділу освіти Шполянської міської ради Черкаської області Ірині Каландирец. Вона "підняла" на "Лото-Забаві" 1 мільйон гривень.

Крім того, в лотереї чимало заробила і дружина начальника відділу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Їй фортуна подарувала 777 тисяч гривень.

Водночас, "радикал" Олексій Ленський у 2016-му році виграв близько 562 тисяч гривень. А от у 2017 Ленському поталанило менше. Він задекларував всього 77 тисяч гривень виграшу.

Не секрет, що щасливчик-нардеп Ляшко виграв у лотерею вже тричі. 24 жовтня 2017 року він подав декларацію про суттєві зміни, в якій повідомив про три виграші в "УНЛ" на загальну суму 571 тисяча гривень. Принесли їх Ляшко, нібито, ставки на футбольні матчі. Однак Національне антикорупційне бюро все-таки запідозрило Ляшка в декларуванні недостовірної інформації та незаконному збагаченні.

Джерело відео: Youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram