Хочеш у Штати – показуй соцмережі
Загрузка плеера...

Державний департамент Сполучених Штатів Америки збирається здійснити ще один крок на шляху до реалізації нової міграційної політики президента Дональда Трампа. Відомство має намір змінити правила отримання віз, змусивши заявників надавати інформацію про реєстрацію у соціальних мережах.

Невдовзі в анкетах, які заповнюють ті, хто бажають відвідати США, з'явиться окрема графа з вимогою вказати назви акаунтів, створених за останні п'ять років на найбільш популярних ресурсах – Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn тощо. Також від потенційного туриста чи мігранта вимагатимуть усі електронні адреси та номери телефонів, якими він коли-небудь користувався. Очікується, що нові правила стосуватимуться близько 15 мільйонів громадян, які щороку звертаються за візами до дипломатичних установ США по всьому світу.

Поки американці роблять в'їзд на свою територію все складнішим, погані новини для українців надійшли від канадського уряду. Виявляється, Джастін Трюдо та його соратники поки не збираються розглядати питання про лібералізацію візового режиму для наших співвітчизників. Мовляв, Україна не відповідає вимогам, які висуває Канада у соціально-економічній та правовій сфері.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram