Тимошенко не декларує "лобістів у подарунок"
Загрузка плеера...

Той, хто намагається обманути всіх, сам ризикує пошитися в дурні. Цю прописну істину мала б засвоїти народний депутат України Юлія Тимошенко. Лідерка партії "Батьківщина" прагне відгородитися від інформації про співпрацю з американськими лобістами – а натомість дає приводи для звинувачення її у корупційній діяльності.

Пані Тимошенко під час спілкування з журналістами рішуче заперечила передачу коштів колишньому помічнику президента США Дональда Трампа Баррі Беннетту, який особисто повідомляв про початок роботи з українською обраницею. При цьому Юлія Володимирівна нібито й не проти, аби американець надавав їй свою допомогу.

Якщо слова Беннетта про те, що його найняли для просування інтересів Тимошенко в Штатах, є правдою, то хтось зробив екс-кандидатові в президенти дуже цінний подарунок. Саме так законодавство визначає оплату сторонніми особами послуг для посадовців. Тимошенко має або відмовитися від цього подарунка, або ж його задекларувати. Інакше у антикорупційних органів будуть всі підстави звинуватити нардепа у отриманні неправомірної вигоди.

Зазначимо, що, згідно з інформацією ЗМІ, свою співпрацю з Тимошенко Баррі Беннетт оцінив у 720 тисяч доларів на рік.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram