Харків'ян надурили з тарифами на метро
Загрузка плеера...

29 березня набуває чинності рішення виконкому Харківської міської ради щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському електротранспорті. Ціни прирівнюються до столичних: у трамваях та тролейбусах доведеться заплатити не три, а чотири гривні, а у метро – п'ять замість чотирьох.

Містянам було обіцяно, що ті, хто заздалегідь поповнив картки на проїзд, будуть користуватися підземкою за старою вартістю, поки не витратять увесь баланс. Проте у четвер вранці на людей чекав вкрай неприємний сюрприз. Автомати зчитували з усіх без винятку карток по п'ять гривень. Працівники метрополітену почали отримувати численні скарги, на які не мали жодної відповіді.

Втім, пізніше з офіційною заявою все ж виступив директор департаменту метро у справах зв'язків з громадськістю Юрій Сидоренко. За словами посадовця, стався "невеличкий технічний збій програмного забезпечення". Обдуреним харків'янам, які хочуть повернути гроші, додалося головного болю: треба самим звертатися до чергових на станціях, залишати їм інформацію про номер своїх карток та очікувати на компенсацію. Станом на зараз програмну помилку вже нібито виправили.      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram