Франція сказала антисемітизму "Ні!"
Загрузка плеера...

У Парижі 28 березня відбувся мітинг, під час якого тисячі громадян вшанували пам'ять вбитої 85-річної жінки єврейського походження Мірей Кнолл. Акція отримала назву "Білий марш", оскільки символом засудження жахливого злочину стала біла троянда.

За словами головного равина Франції Хаїма Корсії, Мірей Кнолл разом з матір'ю приїхала до Парижа у 1942 році, рятуючись від найбільшої нацистської обвали на євреїв, відомої як "Вель д'Ів". Минулого тижня вона була знайдена мертвою у власному помешканні з одинадцятьма ножовими пораненнями. Після вбивства зловмисники підпалили квартиру. У вчиненні звірства підозрюють сусіда жінки та безхатченка, яких уже затримала поліція.

Гнів, викликаний цим та іншими проявами антисемітизму, спонукав вийти на вулиці не лише жителів французької столиці, але й людей у інших великих містах – Марселі, Ліоні, Тулузі, Бордо, Страсбурзі. Участь у "білих маршах" узяли представники різних політичних сил, а також урядовці й службовці центральних та регіональних органів влади. Особливу важливість акції для єднання нації відзначив президент Франції Еммануель Макрон.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram