Світоліна спіткнулася об тай-брейки
Загрузка плеера...

Еліна Світоліна знову змушена покинути турнір WTA-туру через поразку від суперниці, яка перебуває нижче неї у світовому рейтингу. Українка не змогла подолати рубіж чвертьфінальної стадії змагань у Маямі, у двох сетах поступившись представниці Латвії Олені Остапенко.

Найприкріше те, що за грою Світоліна не поступалася опонентці майже ні в чому. Дозволивши Остапенко зробити брейк у сьомому геймі, Еліна практично одразу вирівняла становище, узявши подачу латвійки. Доля партії вирішувалася на тай-брейку, де наша співвітчизниця припустилася кількох помилок, а от чинна тріумфаторка Відкритого чемпіонату Франції діяла гостріше і точніше.

Другий сет Світоліна одразу ж почала агресивніше і повела в рахунку 2:0. Але втримати перевагу не вдалося. За рахунку 6:5 українка подавала на партію – і знову почала помилятися. Неспроможність скористатися власними нагодами вилилася у ще один тай-брейк, на якому вдача вдруге повернулася до Еліни спиною. 7:6, 7:6 – далі крокує Остапенко. За вихід до фіналу вона побореться із американкою Даніель Колінз, яка обіграла свою співвітчизницю Вінус Вільямс.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram