Кременчук залишився без тролейбусів
Загрузка плеера...

Поки голови українських міст розповідають виборцям про те, що усіляко підтримують розвиток екологічно безпечного електротранспорту, у Кременчуці відмикають живлення для тролейбусів. Підприємство "Полтаваобленерго" припинило подачу струму у контактну мережу через те, що комунальники не перерахували їм стовідсоткову передоплату за квітень.

У кременчуцькому тролейбусному депо претензій не розуміють. Місто завжди вчасно сплачувало за спожиту енергію і вносило 10% передоплати. Чому умови раптово змінилися без жодних попереджень, і обленерго почало вимагати гроші за місяць, який ще навіть не розпочався  – транспортники не знають. Вони збираються оскаржувати ці дії компанії у Антимонопольному комітеті та судах.

Для міста, у якому тролейбуси щороку обслуговують 20 мільйонів пасажирів, зупинка усіх маршрутів – це катастрофа. Мерія обіцяє якомога скоріше вирішити питання щодо відновлення руху. Проте навряд чи владі вдасться швидко урезонити обленерго, тож жителям Кременчука варто готуватися до тривалих незручностей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram