Головні події 28-29 березня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 28-го до ранку 29 березня 2018 року:

Десятки загинули через бунт у тюрмі

У центрі утримання ув'язнених у венесуельському штаті Караборо внаслідок бунту та пожежі загинули десятки осіб. Займання сталося через те, що в'язні підпалили матраси, намагаючись вирватися на волю.

Міхо звинувачує силовиків у крадіжці

Міхеїл Саакашвілі надіслав до СБУ та ГПУ клопотання щодо повернення йому речей, які зникли під час обшуків у його квартирі. Екс-президент Грузії переконаний, що силовики вкрали в нього документи, ноутбук, декілька мобільних телефонів і візитні картки.

У Росії озвучили основну версію трагедії

Слідчий комітет Росії вважає, що пожежа у ТРЦ "Зимова вишня" у Кемерові сталася через несправність системи пожежогасіння. Голова СК Олександр Бастрикін заявив, що слідчі повністю завершили огляд місця події.

Суд почав розгляд справи Коханівського

Святошинський районний суд столиці провів перше засідання по суті справи проти лідера ОУН Миколи Коханівського. Служителі Феміди встановили порядок вивчення доказів, після чого оголосили перерву до 18 квітня за клопотанням прокурора.

Російські дипломати виїхали геть

13 російських дипломатів, оголошених персонами нон грата, залишили територію нашої держави. За словами представників МЗС, в Україні все ще залишаються 66 співробітників дипломатичних відомств кпаїни-агресора.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram