"Крок" таки протестує студентів Богомольця
Загрузка плеера...

Національний медичний університет ім. Богомольця нарешті уклав угоду з Центром тестування "Крок". У системі державних закупівель Prozorro розміщено інформацію про замовлення.

Договір про тестування уклали, хоча "Крок" відмовився виконувати частину своєї роботи.

Катерина Амосова, ректорка НМУ ім. Богомольця:

"Нам довелось зробити роботу Центра тестування за них. У стислий час ми самостійно звернулись до експертів, заплатили за експертний висновок, звернулись до Антимонопольного комітету, щоб отримати документальні свідоцтва про де-факто монопольний статус Центру тестування, який вони не стали оформлювати де-юре."

Кошторис не зовсім прозорий. Ректорка медуніверситету Катерина Амосова пояснила, що у договорі є досить загадкова графа "інші послуги". У виші поки не розуміють, за що саме нараховано гроші. Втім, про проблеми у Центрі тестування відомо вже давно. В Антимонопольному комітеті визнали, що "Крок" – державний монополіст. Університет ім. Богомольця ще влітку звертався до чиновників, вимагаючи унормувати ситуацію з екзаменуванням.

Катерина Амосова, ректорка НМУ ім. Богомольця:

"Є висновок Антимонопольного комітету, який доручив Кабміну і МОЗу привести нормативну базу центру тестування у відповідність до законів України, які з'явились після 1999 року.  Але, на жаль, за більш ніж півроку, що минув, МОЗ і Центр тестування цього не зробили. І це з їх боку – нехтування законами нашої країни"

Медуніверситет оформив контракт на послуги з проведення ліцензійних інтегрованих іспитів зі стоматології, фармації, медичної психології, загальної лікарняної практики і технології парфумерно-косметичних засобів. Вартість обслуговування одного студента коливається від 217 до 340 грн. Загалом же за проведення екзаменів вишу доведеться викласти майже півтора мільйони гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram