На Odessa Classics виступить гуру скрипкової школи
Загрузка плеера...

Скрипалі, піаністи, віолончелісти, кларнетисти з України та багатьох країн світу… На найбільшому в Україні міжнародному фестивалі класичної музики Odessa Classics, який триватиме з 1 по 10 червня, виступлять зірки світової класичної сцени.

Зокрема, цього року до Одеси завітає жива легенда, учитель багатьох відомих виконавців сучасності, гуру скрипкової школи –Захар Брон. Про це розповіли на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Олексій Ботвінов, народний артист України, президент Odessa Classics:

"Ему в этом году исполнилось 75 лет и он приедет на фестиваль. Он будет играть, в частности, на Open air концерте 8-го июня вместе с Берлинским Камерным оркестром, с Майклом Гуттманом. Он будет на следующий день выступать в школе Столярского для профессионального сообщества, где будет и его мастер класс, и встреча с ним, и концерт его. И что очень важно, я хочу подчеркнуть, оба эти выступления бесплатные для зрителя".

Разом із відомими світовими виконавцями на Потьомкінських сходах виступить і переможець всеукраїнського дитячого Фортепіанного конкурсу імені Серафими Могилевської. Творче змагання відбудеться вперше в історії фестивалю.

Людмила Третяк, співробітник компанії-мецената конкурсу:

"Конкурс буде проходити в декілька етапів. Спочатку всі учасники на безкоштовній основі зможуть прислати відео зі своїми виступами. Тоді професійне журі буде обирати найкращих, які пройдуть у півфінал. І потім вже на півфіналі будуть обрані найкращі таланти, які будуть представляти на гала-концерті".

Організатори Odessa Classics повідомили – квитки на четвертий фестиваль вже майже розпродані.

Лариса Мудрак, президент Win Win Communication, директор з розвитку фестивалю:

"Вже з грудня квитки були в доступі. І це дає можливість міжнародним пошановувачам класики приєднатися до безпосередньої можливості взяти участь у фестивалі. І в цьому році, мені здається, що це буде найбільший відсоток якраз міжнародних глядачів, і, по тому, як поширюються квитки це вже зрозуміло, що міжнародний глядач приїде в Україну. Україна відкривається і з боку класичної музики для європейського глядача".

У 2017 році Odessa Classics тривав 7 днів і його відвідали близько 10 тисяч людей. Цього року організатори очікують, що насолодитися класичною музикою завітає близько 25 тисяч глядачів.

Тож фестиваль росте та стає все популярнішим. Odessa Classics уже виїхав і за межі України. У березні стартував міжнародний тур фестивалю. Почали зі Швейцарії, наступного ж місяця Odessa Classics поїде до Німеччини… Таким чином українська класична музика, українські виконавці та вже знаний багатьма фестиваль класичної музики все більше популяризують на світовій арені.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram