У нового голови НАЗК кілька квартир і Touareg
Загрузка плеера...
  • Источник: фото УНИАН

28 березня відбулося засідання комісії з переобрання голови Національного агентства з питань запобігання корупції. Новим очільником НАЗК обрали Олександра Мангула.

Цікавим є те, що приїхав до столиці Мангул із Запорізької області та обіймав різні посади у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та Державному комітеті України з питань регуляторної політики та підприємництва. Пізніше він повернувся на малу батьківщину.

І вже із травня 2015-го до лютого 2018 він був головою Мелітопольської районної державної адміністрації, після чого одразу перейшов на посаду члена НАЗК.

У своїй електронній декларації за 2017 рік Олександр Мангул зареєстрував лише близько 210 тисяч гривень доходів. Також у декларації присутня інформація про кілька квартир загальною квадратурою в 419,9 кв. м та інша нерухомість у 84,1 квадрат.

Зареєстрував новий глава НАЗК і понад 105 тисяч гривень і 22 тисячі євро, які лежать на банківських рахунках. А от у дружини Вікторії Мулявик, котра працює помічником-консультантом народного депутата України від БПП, лежить у банку 47 тисяч доларів.

Автівку ж Мангул має лише одну – Volkswagen Touareg 2012 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram