Зубко задекларував півтора млн грн і "Бджілку"
Загрузка плеера...

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко задекларував майже 1,5 мільйона гривень доходів за 2017 рік.

Згідно з декларацією чиновника, його зарплата минулого року становила понад 500 тисяч, а гонорар та інші виплати від ПАТ "Житомирський завод огороджувальних конструкцій" склали більше 900 тисяч гривень.

Крім того, дохід дружини урядовця становив минулоріч понад 1 млн гривень.

Водночас на рахунках віце-прем'єра в "Укрсоцбанку" лежить трохи більше 200 тисяч у національній валюті. Його дружина у цьому ж банку зберігає майже 218 тисяч гривні. У неї також є 1,8 млн гривень оборотних підприємницьких коштів і близько 49 тисяч гривень готівкою.

До того ж, Зубко задекларував позичені третім особам 133 тисячі доларів і 186 тисяч гривень готівки.

У власності міністра перебуває земельна ділянка в Житомирській області площею 2 тис. кв. м, житловий будинок площею понад 200 кв. м і чверть квартири в Житомирі.

Також Зубко задекларував два годинники і три колекції картин українських художників.

Зазначимо, що віце-прем'єр користується автомобілями Mercedes Benz 2013 року випуску та BMW X6 2010 року випуску. Дружина Зубка володіє автомобілем Toyota RAV-4. Крім того, Зубко задекларував автомобіль ВАЗ 2109 та причіп "Бджілка".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram