Меттіс: за отруєння Скрипаля відповідальний Путін
Загрузка плеера...

Джеймс Меттіс назвав Володимира Путіна відповідальним за отруєння колишнього російського шпигуна та його доньки.

Міністр оборони США засудив Росію за "досить очевидне" використання хімічної зброї у Європі вперше з часів Другої світової війни. У контексті розмови щодо замаху на Скрипаля, Меттіс згадав і про Україну. За його словами, спроби Російської Федерації зняти з себе відповідальність за цей інцидент нагадують про незаконну анексію Криму.

Міністр наголосив, що замість того, аби мати дружні відносини з країнами НАТО, у Москві обрали шлях конфронтації.

Водночас, офіційний представник Держдепу Хізер Нойерт назвала Росію "чудовиськом з морських глибин", у якого "безліч щупальців".

Як відомо, у світі почалася масова висилка російських дипломатів через скандал із отруєнням. Меттіс схвалив такі дії і наголосив на необхідності продемонструвати єдність країн Заходу. Варто зазначити, що напередодні директор Служби зовнішньої розвідки Сергій Наришкін зізнався, що серед висланих представників російських дипмісій є певна кількість офіцерів зовнішньої розвідки.

Нагадаємо, першим, хто відкрито сказав про причетність Путіна до замаху на життя екс-шпигуна був міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон. Він заявив, що наказ про використання нервово-паралітичної речовини на території Сполученого Королівства, "найбільш вірогідно" віддавав особисто президент Росії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram