Прокуратура знайшла 8 незаконних будівництв
Загрузка плеера...

Столична прокуратура оскаржила в судах 8 детальних планів території міста, які Київська міська рада затвердила протягом 2016-2017 років. Про це повідомили на офіційному сайті прокуратури Києва. Повний список ДПТ опублікований на сторінці Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Плани, які були оскаржені у суді, пов'язані із комплексною забудовою деяких мікрорайонів у Голосіївському, Дніпровському, Солом'янському й Шевченківському районах.

Варто зауважити, що жоден із розглянутих планів не відповідає Генеральному плану міста й усі вони суперечать вимогам чинного земельного та містобудівного законодавства. Цими ДПТ передбачене будівництво житлових багатоповерхівок, будівель громадського призначення і спорудження на промислових, комунально-складських територіях, а також у зелених зонах й місцях іншого призначення.

Нагадаємо, нещодавно скандал виник і довкола Совських ставків – каскаду водойм у Голосіївському й Солом'янському районах. У медіа з'явилася інформація, що одну із частин ставу хочуть забудувати багатоповерхівками, проте детального плану ніде немає.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram