Нардеп Геращенко сидить на шиї у тестя
Загрузка плеера...

Українських політиків люблять жінки із заможних родин. Це підтверджує хоча б те, що високопосадовці часто мають багатих родичів зі сторони дружини. Зокрема, народний депутат Антон Геращенко живе у квартирі за рахунок свого тестя. Про життя парламентарія з "Народного фронту" розповіли журналісти проекту "Наші гроші з Денисом Бігусом".

"Фронтовик" Геращенко знімає простору квартиру на Печерську, в центрі столиці. Площа помешкання – майже 200 кв. м. Розкішне житло коштує чимало, щомісяця треба платити близько трьох тисяч доларів оренди. Проте робить це не нардеп, який користується помешканням, а його тесть, що проживає у Полтаві. Антон Геращенко пояснив, що між ним і тестем була відповідна домовленість. За словами нардепа, його родич платить за розкішне житло із заощаджень, які накопичив за своє життя.

Тим часом щедрий Олексій Шамбур, батько дружини нардепа, балує зятя і по-іншому. Так, парламентарій користується позашляховиком свого тестя. Прикметно, що до 2016 року родич нардепа взагалі не отримував доходів. А потім він раптово став фізичною особою-підприємцем і заробив понад чверть мільйона гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram