Французький суд не пожалів Льовочкіна
Загрузка плеера...

Нардеп Сергій Льовочкін відчув на собі, що французький суд не такий поблажливий до нього, як український. "Опоблоківець" позивався до народного депутата, лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича.

Справа в тому, що Льовочкін володіє шикарною віллою на Середземному узбережжі Франції. Рабінович знайшов і оприлюднив документи про сумнівне походження статків українського парламентарія. Матеріали політик передав українським і французьким правоохоронцям. Поки в Києві роздумували, чи варто братися за "опоблоківця", у Ніцці вирішили діяти рішуче. Місцевий суд наклав арешт на дві вілли, які належать самому Льовочкіну та його сестрі. Вартість маєтків – понад 2 млрд грн.

Парламентарій Льовочкін спробував зняти арешт з цього майна, проте апеляційний суд Ніцци підтримав Вадима Рабіновича, який ініціював перевірку. Водночас в Україні борці з корупцією досить прохолодно поставились до викривальних документів, які Рабінович оприлюднив ще минулого року. НАБУ згадало про це лише наприкінці 2017. У Верховній Раді взагалі ж вирішили, що маєтність Льовочкіна на Рив'єрі не варта уваги. Це у парламенті пояснили досить просто: мовляв, Рабінович, як народний депутат, не був уповноважений на проведення розслідування.

Зазначимо, що з українськими судами Львочкіну щастить значно більше. Так, лише два тижні тому Верховний суд України залишив "опоблоківцю" та його сестрі цілий острів під Києвом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram