Апеляцію проти Насірова судді визнали "тиском"
Загрузка плеера...

Завдяки екс-голові Державної фіскальної служби Роману Насірову в українському судочинстві виник небезпечний прецедент. Колишній посадовець домігся від Апеляційного адміністративного суду визнання оскарження рішення, що знімає з нього відповідальність за протиправні дії, "тиском на суддів".

Мова йде про подання Національного антикорупційного бюро, у якому детективи вимагають визнати помилковість вироку Окружного суду Києва про законність дій Насірова щодо компаній нардепа-втікача Олександра Онищенка. Екс-очільник ДФС стверджує, що НАБУ подала скаргу ще до набуття рішенням Феміди чинності, паралельно розпочавши кримінальне провадження та поширюючи відповідну інформацію у медіа.

Усе це, на думку Насірова, нібито впливає на неупередженість суддів. І люди у мантіях з цією позицією погодилися, повідомивши прокурора та Вищу раду правосуддя про тиск на них. Головне, чого домігся колишній чиновник – розгляд апеляції відкладено до того моменту, поки компетентні органи не завершать перевірку.

Нагадаємо, що Романа Насірова у березні 2017 року звинуватили у завданні державі збитків на суму понад 2 мільярди гривень. Проте із СІЗО він вийшов під заставу усього 100 мільйонів. Після 10-місячного перебування Насірова у статусі відстороненого голови ДФС Кабмін все ж звільнив його остаточно на засіданні 31 січня.         

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram