Нардеп забув прозвітувати про біткоїни
Загрузка плеера...

Нардеп Дмитро Голубов з пропрезидентської фракції накупив біткоїнів на 24,5 мільйони гривень. Парламентарій вирішив вкластись у криптовалюту наприкінці минулого року. Про це журналісти дізнались, проаналізувавши документи нардепа у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції.

Минулого року парламентарій двічі здійснював закупівлі криптовалют. У серпні Голубов витратив майже 33 мільйони, щоб купити Bitcoin Cash, який щойно утворився після розділення біткоїна. Таке вкладення було досить успішним, адже вартість придбаних віртуальних грошей сьогодні зросла майже до 300 мільйонів. Під кінець року, у грудні, нардеп вирішити поповнити свою скарбницю новим різновидом криптовалюти – Bitcoin Gold, що почав існувати у жовтні минулого року. На це Голубов не пошкодував 24,5 млн. Відзвітувати про свою останню покупку парламентарій забув, хоча мав повідомити про фінансову операцію впродовж 10 днів. Щоправда, порушення нардепа є адміністративним, і максимальне покарання, яке йому загрожує – це штраф у три з половиною тисячі гривень.

Нагадаємо, раніше Голубова підозрювали у розкраданні грошей з платіжних систем. Парламентарій вже давно має слабкість до криптовалют. Купляти біткоїни Голубов почав ще у 2012 році.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram