Бойко і Тимошенко байдикують у Раді
Загрузка плеера...

Лідери фракцій "Опозиційного блоку" та "Батьківщини" пропустили у березні близько 90% голосувань. Усього за місяць відбулося 15 пленарних засідань. Юрій Бойко проголосував 25 разів, а Юлія Тимошенко 32 рази із 399 можливих. Про це йдеться у дослідженні Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України".

Відомо, що Тимошенко була відсутня в залі парламенту і під час вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності, надання згоди на затримання та арешт нардепа Надії Савченко.

При цьому лідер "Батьківщини" зазначила, що перебувала цього дня у відрядженні. Однак на сайті ВРУ зазначили, що політик пропустила пленарне засідання 22 березня "з невідомих причин".

Проте Бойко офіційно перебував на момент голосувань щодо Савченко в парламенті, однак участі в них так і не взяв.

Експерти КВУ також зазначили, що лідер "Опоблоку" був письмово зареєстрований на всіх 15 засіданнях, але попри це проігнорував більшість голосувань у Раді. Глава "Батьківщини" встигла пропустити 9 засідань парламенту.

Також невисокі показники й у Олега Ляшка. Він взяв участь у 61% голосувань. При цьому політик не був зареєстрований тільки на одному засіданні Ради.

Водночас, голова фракції "Самопомочі" Олег Березюк проголосував у 77% випадків, Максим Бурбак із "Народного Фронту" у 84%, а Артур Герасимов із БПП у 94%.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram