Жителі Кемерова владі більше не вірять
Загрузка плеера...

Жителі російського міста Кемерово вийшли на мітинг з вимогою назвати реальне число загиблих під час пожежі у торговельно-розважальному центрі "Зимова вишня". Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Протестувальники закликають владу розповісти правду про пожежу, оскільки, за їхніми підрахунками, загинуло значно більше людей, ніж раніше повідомив міністр з надзвичайних ситуацій Росії Володимир Пучков.   

Через трагедію активісти також вимагають відставки місцевої влади. На думку мітингарів, при ліквідації пожежі було задіяно мало рятувальників, тому порятунок людей відбувався повільно та неефективно.

За різними оцінками, участь в акції беруть до чотирьох тисяч чоловік. Протестувальники наполягали, щоб до них вийшов губернатор Кемеровської області та президент Росії Владімір Путін, який вранці прилетів до міста.

Після того, як Путін зустрівся з ініціативною групою, було прийнято рішення впустити людей до місцевих моргів для впізнання жертв та встановлення їх кількості. Президент РФ закликав місцевих жителів не сумніватися в оприлюднених владою цифрах. Він також наголосив, що винні обов’язково будуть знайдені та покарані.

Наразі у Кемеровській області оголошено триденну жалобу. Про реальну причину пожежі поки не повідомляється.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram