Кияни не забули про театр, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

27 березня в усьому світі відзначають Міжнародний день театру. Актори, режисери та інші діячі театрального мистецтва готують кращі вистави та презентують їх глядачам.

Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою жителів та гостей столиці, запитавши: "Коли Ви востаннє були в театрі?"

І ось які відповіді ми отримали.

Катерина, жителька Києва:

"Я ходила в Лесі Українки. Там була вистава "№13", здається. Він дуже такий смішний. Пустих я не люблю таких вистав. Я б такі дивилася, як мелодрами. О, я ходила ще в Лесі Українки там була дуже гарна вистава "Бабине літо". Так всіх не згадаю, але я працювала в центрі і мені дуже було зручно і я дуже часто ходила, а зараз не дуже часто виходить. У мене менший хлопець син, так він постійно ходить зі своєю дівчиною… Вони ходили нещодавно на молодіжний спектакль на Прорізній".

Олександр, житель Києва:

"Цією зимою я був у театрі, але що ми дивилися, вже не згадаю. В принципі, ми з дружиною часто буваємо у театрі. Протягом року ми разів п’ять, напевно, точно буваємо. Івана Франка, Лесі Українки, оперний, оперети… Такі театри… Ми буваємо".

Галина Сергіївна, жителька Києва:

"Не так давно. Было вручение премии балета в оперном театре, вот тогда я была на заключительном концерте. Очень понравилось. Все хорошо, замечательно… Молодые, талантливые…"

Альона та Аліна, жительки Києва:

"Мені найбільше запам’яталася "Кайдашева сім’я". Це я ще була, коли навчалася в школі. Подобається, але дуже мало часу, щоб відвідувати театр. Так, мало часу, не вистачає".

Олексій, житель Києва:

"Якщо мені не змінює пам’ять, минулого вересня. Так, то було минулого вересня. То була вистава "Роздягайся, поговоримо". А взагалі не пам’ятаю, яка то була театральна група, але мені дуже сподобалося, адже то була досить нестандартна вистава і то було просто неперевершено. Взагалі, я не так часто відвідую театр. Можливо, раз чи два на рік. Проте для мене це якась така частинка світського життя, яка дозволяє розширити свій кругозір і зануритися у якусь незвичну казку на 2-3 години і вирватися із буденного життя".

Павло, житель Києва:

"Десь місяці 4 тому. У Франка. Театр мені цей подобається… Гра акторів чудова, сценографія прекрасна. Але часу не вистачає. Ще є консерваторія, ще є філармонія, ще є приїжджі артисти, так що переважно тільки на театр не орієнтуюсь, тому що часу на все не вистачає".

Валерія, жителька Києва:

"Ми були на сімейній вечері в театрі Лесі Українки російської драми. Що мені найбільше… Ну, мабуть, атмосфера. Це не так, як в кіно, де багато дублів, а артисти працюють з першого разу і це набагато цікавіше за цим спостерігати".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram