Корейський диктатор перетнув кордон Китаю
Загрузка плеера...

Агентство Bloomberg повідомляє, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин вперше з часу приходу до влади у 2011 році покинув територію країни. Диктатор у супроводі своїх близьких соратників прибув у Пекін, де має намір зустрітися з представниками китайської влади. До Піднебесної Кім подорожував потягом, яким колись користувалися його батько та дід – цікавий факт, враховуючи, що лідер КНДР не має страху авіаперельотів, про що свідчать численні світлини його на борту літака.

Візит Кім Чен Ина підтвердили китайські журналісти, які навіть оприлюднили відео його величезного кортежу, який мчав вулицями столиці. Втім, офіційні органи поки що не коментують цю подію. Подейкують, що метою приїзду диктатора є налагодження відносин з найближчим союзником, які серйозно похитнулися після того, як Китай підтримав запровадження санкцій проти КНДР за випробування ядерної зброї.

Тривожно відреагували на поїздку Кіма в урядах Південної Кореї та Японії. Міністри закордонних справ двох держави майже синхронно виступили із заявами про те, що вони відслідковують ситуацію, і висловили надію на мирне вирішення напруженості у регіоні.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram