Луценко зізнався, що "копає" під Холодницького
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України разом з Національним антикорупційним бюро України проводили слідчі дії щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко.

Він зізнався, що у кабінеті керівника САП дійсно встановили пристрої прослуховування, але такі дії були санкціоновані судом.

Луценко також додав, що тільки після низки допитів та експертиз він зможе повідомити про те, чи є ознаки кримінальних правопорушень у діях Холодницького.

Нагадаємо, нещодавно у кабінеті Назара Холодницького знайшли "жучка". Прихований пристрій прикріпили до акваріума. Раніше повідомлялось, що до цього може бути причетне керівництво НАБУ та ГПУ, яке хоче усунути Холодницького з посади. Однак, за словами очільника САП, йти у відставку з чийогось примусу він не збирається.

Зазначимо, відносини між новими антикорупційними органами почали псуватися давно. Ледь не з перших місяців роботи НАБУ і САП висували безліч претензій одне до одного. Проте така війна між відомствами щодня набирає все більших масштабів і може призвести до серйозних наслідків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram