Трагедію у Кемерові використали для пропаганди
Загрузка плеера...
  • Источник: фото Colonel Cassad - LiveJournal

Міністерство закордонних справ України повідомляє, що, згідно з попередньою інформацією, серед жертв та постраждалих у пожежі, яка сталася в кемерівському торговельно-розважальному центрі "Зимова вишня", наших співвітчизників немає. Такі дані передав до Києва український консул у Новосибірську.

Міністр Павло Клімкін офіційно висловив співчуття родичам загиблих, а прості громадяни почали приносити до російського посольства у столиці квіти та іграшки.

Водночас у самій Росії трагедію намагаються використати як щит від дипломатичних санкцій. Речниця МЗС країни-агресора Марія Захарова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook поскаржилася, що заяви про висилку росіян з країн Європи в рамках так званої "справи Скрипаля", які вона назвала "ворожими діями", пролунали тоді, коли усі "оплакують жертв".

При цьому експерти звернули увагу на обурливе висвітлення пожежі у кремлівських ЗМІ. Жоден із центральних каналів не робив екстрених випусків новин з Кемерова та не перервав ефір для прямого включення. У підсумкових випусках новин трагедія, у якій лише за офіційними підрахунками загинули 64 людини, а насправді подейкують про понад сотню, стала лише третім-четвертим сюжетом, поступившись повідомленням про геополітичні плани Путіна та критиці розслідування замаху на Скрипаля.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram