Класика "Укравтодору": схема є, конкретики нема
Загрузка плеера...
  • Источник: фото - instagram.com/ukravtodor.gov.ua

Важко й пригадати, скільки часу киянам обіцяють нову велику об'їздну дорогу навколо міста, яка звільнить вулиці та проспекти від величезних транзитних фур.

Поки що єдине, чим можуть порадувати жителів столиці – це нова схема майбутньої магістралі, яку у соціальній мережі Facebook чомусь опублікував досить далекий від "Укравтодору" народний депутат Ігор Мосійчук, супроводивши іронічним написом "Дай Боже нашому теляті вовка з'їсти!"

План і справді викликає скепсис. По-перше, зроблений він досить непрофесійно, у поганій якості та ще й російською мовою. При цьому у Міністерстві інфраструктури підтвердили його справжність.

По-друге, обраний "Укравтодором" маршрут вдалим не назвеш. Він не використовує вже наявну ділянку кільцевої дороги, а петля, яка проходить через населені пункти Бориспіль, Українка, Глеваха, Ворзель і Старі Петрівці, вийшла аж надто великою. Об'їзд, таким чином, буде для далекобійників невигідним як з точки зору часу, так і коштів на пальне. До того ж, жителі міст, біля яких пройде траса, вже б'ють тривогу через погіршення екологічної ситуації – проте їх думку, звісно, ніхто запитувати не збирається.

Найцікавіше те, що ані термінів будівництва, ані обсягів фінансування громадськості не повідомляють. Тож є велика ймовірність, що, використовуючи термінологію пана Мосійчука, вовк все ж з'їсть теля.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram