Москаль не вірить у "приватний кордон" на Закарпатті
Загрузка плеера...

Операція з ліквідації так званого приватного кордону на Закарпатті, яку силовики проводили минулого року, виявилась просто шумом. Таку заяву в інтерв'ю одному з видань зробив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

Губернатор Закарпаття стверджує, що одного з головних фігурантів гучної справи Атіллу Горвата не затримували, і його можна спокійно зустріти у нього ж вдома. Москаль додав, що заяви правоохоронців про масштабну контрабанду і незаконне переправлення зброї через кордон з Угорщиною – усього лише міф. За словами губернатора, у Будапешт було спрямовано офіційний запит, і угорська сторона заявила, що ніколи не затримувала контрабандистів на ділянці так званого приватного кордону.

Тим часом у військовій прокуратурі не погоджуються з думкою губернатора. Тут запевнили, що операція з ліквідації "приватного кордону" була надзвичайно серйозною. Деталі тут не розкрили, пояснивши це "таємницею слідства".

Нагадаємо, у листопаді минулого року Держприкордонслужба разом з прокуратурою та Міністерством внутрішніх справ провела операцію у Берегівському районі. Силовики пояснили, що приватні власники використовували ділянки кордону для здійснення контрабанди і нелегальної міграції.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram