Нацкомісія "відхрещується" від завищених цін на тепло
Загрузка плеера...

Органи місцевого самоврядування встановлюють необґрунтовано завищені тарифи на тепло для населення. Про це повідомили в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У відомстві наголосили, що після проведення тарифної децентралізації, встановлення тарифів для деяких суб’єктів господарювання перейшло до місцевих органів влади. Коли органи місцевого самоврядування отримали такі повноваження, вони почали завищувати ціни на житлово-комунальні послуги.

У Нацкомісії також зазначили, що, поки тарифи встановлювали централізовано, на членів організації постійно тиснули. Місцеві органи влади накладали мораторії на підвищення тарифів та намагалися притягнути до кримінальної відповідальності членів комісії.  

Попри те, що Національна комісія намагається перекласти свою відповідальність за необґрунтовано завищені ціни на інших, у організації вистачає своїх "темних плям".

Нагадаємо, що у 2017 році НАБУ відкрило кримінальне провадження проти голови та членів Нацкомісії, які, діючи у власних інтересах, завищували вартість вугілля в тарифах на електроенергію по формулі "Роттердам плюс".

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram