Україна і Білорусь домовились про журналіста-шпигуна
Загрузка плеера...

Україні можуть передати журналіста "Українського радіо" Павла Шаройка, який був затриманий в Білорусі за підозрою у шпигунстві. Про це повідомили білоруські ЗМІ.

Зазначається, що нібито між високопосадовцями обох країн була досягнута певна домовленість. Також ЗМІ пишуть, що вже навіть підготовлені документи з підписом президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Крім того повідомляється, що звільнення планують здійснити шляхом обміну Шаройка на громадянина Білорусі Юрія Політику, якого також підозрюють у шпигунстві, але в Україні.

Наразі адвокати підозрюваних не коментують цю ситуацію.

Нагадаємо, 17 листопада 2017 року голова Національної суспільної телерадіокомпанії Зураб Аласанія повідомив, що у Білорусі за підозрою у шпигунстві затримали журналіста "Українського радіо" Павла Шаройка. 27 листопада Шаройку висунули звинувачення за статтею "шпигунство".

Водночас офіційний представник КДБ Білорусі Дмитро Побяржин заявив, що після затримання Шаройко зізнався, що він є співробітником кадрового апарату української розвідки і працює під прикриттям у званні полковника.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram