Україна висилає 13 російських дипломатів
Загрузка плеера...

Україна висилає 13 російських дипломатів у відповідь на отруєння екс-голови ГРУ Сергія Скрипаля. Про це повідомив Президент Петро Порошенко на офіційній сторінці у Facebook.

Голова держави зазначив, що це рішення – частина спільної реакції європейських країн та США, які оголосили 26 березня про вислання десятків російських дипломатів у відповідь на отруєння Сергія Скрипаля та його доньки Юлії на території Великої Британії. Як повідомляє видання The Times, ці дії починаються з відкликання посла ЄС в Росії терміном на один місяць.

Раніше перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявляла, що Україна не висилає російських дипломатів через те, що дипломатичні стосунки України та РФ перебувають у критичному мінімумі, який не потребує додаткової висилки.

Минулого тижня усі країни ЄС на самміті у Брюселі визнали "дуже ймовірною" причетність Росії до отруєння у Британії колишнього співробітника ГРУ

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей звинуватила Росію в отруєнні Сергія Скрипаля та його дочки Юлії й оголосила про вислання 23 російських дипломатів. Росія заперечила причетність до отруєння і 17 березня оголосила про висилку 23 британських дипломатів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram