Податківці готові піти на мирову з "Нафтогазом"
Загрузка плеера...

Податкова готова укласти мирову угоду з "Нафтогазом". Йдеться про конфлікт між енергетичною митницею і керівником державної енергетичної корпорації Андрієм Коболєвим.

Про готовність помиритись заявив голова Державної фіскальної служби Мирослав Продан. Посадовець пояснив, що зараз його підлеглі проводять перевірку претензій до "Нафтогазу". Моніторинг триватиме до 4 квітня. Проте варіант примирливої угоди вже опрацьовують. Рішення про врегулювання конфлікту мають ухвалити впродовж тижня після завершення перевірки.

Зазначимо, зараз претензіями енергетичної митниці податківці займаються разом з Генпрокуратурою. Крім того, суд розглядає позов Коболєва до податкової служби.

Штраф, накладений на керівника "Нафтогазу", становить 8,3 млрд грн. Податківці пояснили, що не отримали від корпорації повного пакету документів. Натомість в національній акціонерній компанії стверджують, що не передали лише ті документи, які пов'язані з вимогами "Газпрому" заплатити за російський газ, який постачали на територію ОРДЛО.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram