"Сміттєва блокада-2": тепер у Дніпрі
Загрузка плеера...

Услід за Львовом ще одне українське місто стало "сміттєвим заручником" чварів між чиновниками. Вже тиждень з Дніпра не вивозять тверді побутові відходи. І, точно так само, як у столиці Галичини, справа не у відсутності засобів, а у політичному протистоянні.

На критичну ситуацію відреагував мер міста Борис Філатов, який на своїй сторінці у Facebook звинуватив у всіх бідах компанію-монополіста, що належить одному з членів обласної ради. За словами градоначальника, фірма вже тривалий час шантажує міську владу, вимагаючи у кілька разів збільшити тариф на свої послуги.

Не отримавши позитивної відповіді, підрядники вдалися до методів неаполітанської та сицилійської мафії, оголосивши "тихий страйк". Філатов стверджує, що це спроба "нагадити" не лише йому, але й простим громадянам.

Міський голова назвав протистояння з монополістами "війною", яку він обіцяє виграти за тиждень, щонайбільше – за десять днів. Щоправда, незрозуміло, чому пан Філатов узявся до справи тільки зараз, коли Дніпро опинився під загрозою "сміттєвої блокади".  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram