Польща не може без українців: створюють агентство
Загрузка плеера...

Для українських трудових мігрантів поляки хочуть створити окреме державне агентство. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький.

У Варшаві підрахували, що сьогодні у Польщі працюють понад два мільйони українців. Проте ті підприємства, які мають потребу у працівниках з України, заробітчани часто оминають своєю увагою. Створення окремого агентства мало б вирішити цю проблему. Польські дипломати вважають, що спеціалізований орган має працювати на території обох країн. Зокрема, установа могла б інформувати українців, які збираються на заробітки, про найактуальніші вакансії і очікуваний рівень зарплатні. Крім того, в агентстві мали б слідкувати за дотриманням прав заробітчан і тим, як часто вони сплачують пенсійні внески.

Зазначимо, раніше у Варшаві заявляли, що зможуть побороти дефіцит робочої сили, якщо кількість українських трудових мігрантів збільшиться хоча б вдвічі. Зараз у національному банку Польщі чекають, що до країни щороку прибуватиме хоча б 300 тисяч заробітчан. Тим часом українська влада обіцяла, що спробує повернути українців додому.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram