Супрун повторює злочини Богатирьової
Загрузка плеера...

За даними системи "ProZorro", у березні комунальне підприємство "Київмедспецтранс" здійснило закупівлю автомобілів швидкої медичної допомоги на суму понад 50 мільйонів гривень. Половину цих грошей отримала фірма "ВіДі Юнікомерс", яка зобов'язалася поставити місту 12 машин "Ford Transit", а решта дісталася "Автоспецпрому" за таку ж кількість "Citroen Jumper". Вартість однієї карети склала від 76 до 83 тисяч доларів.

Приблизно такими ж були ціни на автомобілі, які Міністерство охорони здоров'я придбало у 2013 році, коли відомство ще очолювала Раїса Богатирьова. От тільки вже після Революції Гідності журналістам вдалося дізнатися, що за кожну машину уряд тоді заплатив у сім разів більше ринкових показників. За п'ять років вартість вказаних моделей у доларовому еквіваленті практично не змінилася. А це означає, що закупівля знову відбулася з явними ознаками правопорушення.

Раїсу Богатирьову до відповідальності притягнути не вдалося – кримінальна справа проти чиновниці розсипалася, як і багато інших. А от нинішню незаконну главу МОЗ Уляну Супрун, яка очевидно повторює корупційні схеми "папєрєдників", покарати ще можна. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram