Президенту пропонують "часовий компроміс"
Загрузка плеера...

У ніч на 25 березня українці недоспали одну годину, яку втратили через перехід на так званий "літній час". У багатьох людей цей процес супроводжується втомою, поганим самопочуттям, підвищеною дратівливістю та іншими неприємними симптомами. Рішенням проблеми могла б стати відмова від переведення стрілок, проте це створює додаткові незручності, до того ж, зміна часу є загальноприйнятою практикою у цивілізованих країнах.

Компромісний варіант запропонував Президенту Петру Порошенку автор однієї з електронних петицій на сайті глави держави. Роман Краснощоков вважає, що Україні варто раз і назавжди перейти на час, який випереджає гринвіцький на дві години та тридцять хвилин. Таким чином вдасться уникнути ситуації, коли астрономічний полудень випереджає номінальний більш ніж на півгодини, у західних регіонах влітку зранку ще надто темно, а на сході країни взимку дуже рано починається темна пора доби.

Зазначимо, що "проміжні" часові пояси є у багатьох розвинених державах, зокрема, Австралії, Сінгапурі, Новій Зеландії та Канаді. Станом на 26 березня ідея здобула підтримку 278 громадян. Для того, щоб Президент розглянув звернення, за три місяці треба зібрати 25 тисяч підписів.        

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram