Австралійці розпочали нову еру подорожей
Загрузка плеера...

Австралійська авіакомпанія Qantas запустила перший в історії прямий пасажирський рейс між Зеленим континентом та Сполученим Королівством. Літак Boeing 787 Dreamliner, який пробув у повітрі 17 годин, подолав 14,5 тисяч кілометрів та успішно приземлився у лондонському аеропорту "Хітроу".

Директор авіакомпанії Алан Джойс назвав новий маршрут "переломною віхою", а прем'єр-міністр штату Західна Австралія, звідки відбув лайнер, заявив, що розпочалася "нова ера подорожей". Цікаво, що найперші рейси Qantas у Велику Британію тривали чотири дні і передбачали сім зупинок для дозаправок та пересадок.

Витримати майже добу в замкненому просторі на висоті 10 кілометрів над рівнем моря – нелегке випробування для організму людини. Тому пасажирам історичного перельоту забезпечили поліпшену якість повітря та максимально зменшили шум в салоні. Деякі з людей на борту погодилися взяти участь у дослідженні, яке проводив Університет Сіднея. На них одягли спеціальні пристрої, які фіксували психологічні та фізіологічні показники, зокрема, рівень стресу та насиченість клітин водою.      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram